2018-2019 Girls In Town Basketball Results


Monday, February 11, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Pado (Grades 6-9 ) 26
Team Kellock (Grades 6-9 ) 34
 
Monday, February 11, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 24
Team Youngs (Grades 6-9 ) 11
 
Saturday, February 9, 2019 @ 9:00am
Final
Electric Tuskers (Grades 4 & 5 ) 38
Team Linares and Coughlin (Grades 4 & 5 ) 29
 
Saturday, February 9, 2019 @ 8:00am
Final
Dolphins (Grades 4 & 5 ) 12
Team Boyle (Grades 4 & 5 ) 8
 
Thursday, February 7, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 24
Team Pado (Grades 6-9 ) 20
 
Thursday, February 7, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Youngs (Grades 6-9 ) 7
Team Kellock (Grades 6-9 ) 25
 
Monday, February 4, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Kellock (Grades 6-9 ) 18
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 20
 
Monday, February 4, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Pado (Grades 6-9 ) 18
Team Youngs (Grades 6-9 ) 14
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
Dolphins (Grades 4 & 5 ) 12
Electric Tuskers (Grades 4 & 5 ) 27
 
Saturday, February 2, 2019 @ 8:00am
Final
Team Boyle (Grades 4 & 5 ) 18
Team Linares and Coughlin (Grades 4 & 5 ) 9
 
Thursday, January 31, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Pado (Grades 6-9 ) 44
Team Kellock (Grades 6-9 ) 22
 
Thursday, January 31, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Youngs (Grades 6-9 ) 15
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 17
 
Monday, January 28, 2019 @ 7:00pm
Final
    Team Pado 24
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 18
 
Monday, January 28, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 14
Team Pado (Grades 6-9 ) 21
 
Monday, January 28, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Kellock (Grades 6-9 ) 16
Team Youngs (Grades 6-9 ) 18
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Team Linares and Coughlin (Grades 4 & 5 ) 18
Electric Tuskers (Grades 4 & 5 ) 16
 
Saturday, January 26, 2019 @ 8:00am
Final
Team Boyle (Grades 4 & 5 ) 17
Dolphins (Grades 4 & 5 ) 18
 
Thursday, January 17, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 16
Team Youngs (Grades 6-9 ) 18
 
Thursday, January 17, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Pado (Grades 6-9 ) 21
Team Kellock (Grades 6-9 ) 24
 
Monday, January 14, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Youngs (Grades 6-9 ) 16
Team Kellock (Grades 6-9 ) 22
 
Monday, January 14, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Pado (Grades 6-9 ) 16
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 13
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Team Linares and Coughlin (Grades 4 & 5 ) 24
Dolphins (Grades 4 & 5 ) 19
 
Saturday, January 12, 2019 @ 8:00am
Final
Team Boyle (Grades 4 & 5 ) 16
Electric Tuskers (Grades 4 & 5 ) 16
 
Thursday, January 10, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Pado (Grades 6-9 ) 29
Team Youngs (Grades 6-9 ) 23
 
Thursday, January 10, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 16
Team Kellock (Grades 6-9 ) 14
 
Monday, January 7, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Youngs (Grades 6-9 ) 16
Team Kellock (Grades 6-9 ) 19
 
Monday, January 7, 2019 @ 6:00pm
Final
Team Pado (Grades 6-9 ) 16
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 10
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:00am
Final
Team Linares and Coughlin (Grades 4 & 5 ) 12
Team Boyle (Grades 4 & 5 ) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 8:00am
Final
Electric Tuskers (Grades 4 & 5 ) 10
Dolphins (Grades 4 & 5 ) 6
 
Thursday, December 20, 2018 @ 6:00pm
Final
    Team Youngs 10
Team Schmidberger (Grades 6-9 ) 14